Služby

1

Catering Raut

Raut
je slavnostní občerstvení, které se uskutečňuje zejména při větších akcích ve večerních hodinách. Akci zpravidla předchází „Welcome drink“, který Vám i Vašim hostům nabídne naše obsluha.
Banket
Banketem se dnes označuje společné stolování při mimořádných, oficiálních nebo slavnostních příležitostech, při kterých se jídla a nápoje podávají sedícím hostům.
Koktejl
koktejl je společenská akce, organizovaná dopoledne nebo odpoledne. Jedná se o jednodušší formu pohoštění, které je provozně a ekonomicky méně náročné.
Číše vína
číše je vhodná při podepisování významných obchodních smluv nebo pro členy vládních delegací.

2

Firemní akce

Chcete se dobře starat o své zaměstnance i o své obchodní partnery a při tom neztrácet čas organizováním různých firemních večírků nebo event akcí? Společnost P.M. se spojila se špičkovými profesionály, kteří mají bohaté zkušenosti s pořádáním akcí, které mají primárně za cíl pečovat o Vaše zaměstnance, případně o Vaše významné klienty. Odpočinout si, pobavit se, načerpat nové síly a utužit kolektiv, to vše dokáže zařídit pro Vaše zaměstnance firemní večírek. Event akce jsou pak šikovnou formou prezentace firmy nebo konkrétních služeb/výrobků Vašim stálým i novým zákazníkům. Dokážeme zorganizovat team-building akce, večírky, oslavy, slavnostní večeře, bankety, prezentace, školení apod. včetně doprovodných služeb a akcí jako jsou ubytování, stravování, rauty, doprava, hostesky, sportovní a kulturní program…
3

MódníPřehlídky

Dispoziční řešení klubu je ideálně uzpůsobeno ke konání módních přehlídek. Dvě varianty přehlídkového mola jsou zárukou pro mnoho diváků, sledovat nerušeně přehlídku třeba i z balkonu, kde se také nachází bar a příjemné posezení. Pro modelky je zde připraveno k využití zázemí přímo za pódiem.
4

Eventy, konference,semináře ...

Event můžete vnímat jako typ události, zaměřené na prohloubení vztahů s obchodními partnery, nebo upoutání nových potencionálních klientů pomocí nevšedních zážitků. Rozlišuje se rozsahem, zaměřením i provedením akce - od uzavřených pracovních setkání v úzkém kruhu (např. media roundtable), přes akce rozsáhlejší, s pevnou formální i programovou strukturou (tisková konference, dealer’s day, veletržní prezentace, valná hromada, launch nové služby či produktu ad.) až po akce ryze společenské (recepce, koktejl, garden party apod.).
5

Zábavné programy

Aby Vaše akce byla okořeněna vzpomínkou nejen na příjemné prostory klubu a výborné jídlo, nabízíme kompletní zajištění uměleckého a zábavního fullservisu. Rozsáhlá nabídka programů obnáší produkci hudebních kapel (s repertoárem dle Vašeho výběru, např. česká scéna, latinské rytmy, orientální hudba atd.), vystoupení tanečníků, Dj´s, laser show, a mnoho dalších. Reprodukovanou hudbu zajišťuje klub P.M. prostřednictvím profesionálních diskžokejů s kvalitním moderátorským projevem.
6

Taneční party

iž název music club napovídá o možnostech uspořádat hudební a taneční akci nejrůznějšího zaměření. Technické a proporční podmínky klubu umožňují využití pódia, širokého tanečního parketu, včetně patrového ochozu, který propojí opticky všechny prostory a navodí tu správnou taneční atmosféru.
Pokud se u Nás bude konat veřejná akce, zde na ni naleznete pozvánku.
7

Bezpečnost a ochrana majetku

Poskytujeme plně vyškolený a diskrétní bezpečnostní personál, který Vám zajistí bezchybné provedení Vámi svěřených úkolů
OSOBNÍ STRÁŽCE
OZBROJENÝ DOPROVOD
DETEKTIVNÍ SLUŽBY
FILMOVÁ OSTRAHA
FESTIVALOVÁ OSTRAHA
KLUBOVÁ OSTRAHA
FYZICKÁ OSTRAHA OBJEKTŮ A OCHRANA BUDOV
OBSAZENÍ OBJEKTU
POŘADATELSKÁ A POŘÁDKOVÁ SLUŽBA
DORUČOVÁNÍ ZÁSILEK OSOBÁM VYHÝBAJÍCÍCH SE DORUČENÍ
BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ
SPECIÁLNÍ SLUŽBY
8

Stavitelská arealitní činnost

Stavební činnost: Provádíme veškeré stavební práce při novostavbách nebo rekonstrukcích objektů pro bydlení a služby.Hlavní náplní práce jsou stavební práce na rodinných domech, bytech, nebytových prostorech, kancelářích, provozoven , souhrnem tedy občanská výstavba. Realitní činnost: Zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí a to rodinných domů, bytů, pozemků, chalup, činžovních domů, zemědělských objektů, komerčních nemovitostí - administrativních budov, obchodních prostor, skladových prostor, výrobních provozoven a celé palety dalších nemovitostí. Dále pro vás vypracujeme kupní a darovací smlouvy, dohody o zrušení podílového spoluvlastnictví a vypořádání spoluvlastníků, smlouvy o převodu vlastnických jednotek. Neváhejte a kontaktujte nás.