JSME TU PRO VÁS

NAŠE SLUŽBY

MODERNÍ PROSTORY KLUBU P.M, KTERÉ BYLY ZREKONSTRUOVÁNY Z BÝVALÉHO PATROVÉHO KINA S PŮLKRUHOVÝM OCHOZEM, LZE ČLENIT NA KLASICKÉ PODIUM S TANEČNÍM PARKETEM, ROZŠÍŘENÉ PODIUM VČETNĚ PROSTORU PRO POSLUCHAČE ČI PŘEHLÍDKOVÉ MOLO…

CATERING RAUT

Raut je slavnostní občerstvení, které se uskutečňuje zejména při větších akcích ve večerních hodinách. Akci zpravidla předchází „Welcome drink“, který Vám i Vašim hostům nabídne naše obsluha.

BanketBanketem se dnes označuje společné stolování při mimořádných, oficiálních nebo slavnostních příležitostech, při kterých se jídla a nápoje podávají sedícím hostům.Koktejlkoktejl je společenská akce, organizovaná dopoledne nebo odpoledne.

Jedná se o jednodušší formu pohoštění, které je provozně a ekonomicky méně náročné.Číše vínačíše je vhodná při podepisování významných obchodních smluv nebo pro členy vládních delegací.

Společnost P.M. se spojila se špičkovými profesionály, kteří mají bohaté zkušenosti s pořádáním akcí, které mají primárně za cíl pečovat o Vaše zaměstnance, případně o Vaše významné klienty.

Odpočinout si, pobavit se, načerpat nové síly a utužit kolektiv, to vše dokáže zařídit pro Vaše zaměstnance firemní večírek. Event akce jsou pak šikovnou formou prezentace firmy nebo konkrétních služeb/výrobků Vašim stálým i novým zákazníkům.

Dokážeme zorganizovat team-building akce, večírky, oslavy, slavnostní večeře, bankety, prezentace, školení apod. včetně doprovodných služeb a akcí jako jsou ubytování, stravování, rauty, doprava, hostesky, sportovní a kulturní program…

FIREMNÍ AKCE

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

Dispoziční řešení klubu je ideálně uzpůsobeno ke konání módních přehlídek.

Dvě varianty přehlídkového mola jsou zárukou pro mnoho diváků, sledovat nerušeně přehlídku třeba i z balkonu, kde se také nachází bar a příjemné posezení.

Pro modelky je zde připraveno k využití zázemí přímo za pódiem.

Event můžete vnímat jako typ události, zaměřené na prohloubení vztahů s obchodními partnery, nebo upoutání nových potencionálních klientů pomocí nevšedních zážitků.

Rozlišuje se rozsahem, zaměřením i provedením akce – od uzavřených pracovních setkání v úzkém kruhu (např. media roundtable), přes akce rozsáhlejší, s pevnou formální i programovou strukturou (tisková konference, dealer’s day, veletržní prezentace, valná hromada, launch nové služby či produktu ad.) až po akce ryze společenské (recepce, koktejl, garden party apod.).

EVENTY, KONFERENCE, SEMINÁŘE …

ZÁBAVNÉ PROGRAMY

Aby Vaše akce byla okořeněna vzpomínkou nejen na příjemné prostory klubu a výborné jídlo, nabízíme kompletní zajištění uměleckého a zábavního fullservisu.

Rozsáhlá nabídka programů obnáší produkci hudebních kapel (s repertoárem dle Vašeho výběru, např. česká scéna, latinské rytmy, orientální hudba atd.), vystoupení tanečníků, Dj´s, laser show, a mnoho dalších. Reprodukovanou hudbu zajišťuje klub P.M. prostřednictvím profesionálních diskžokejů s kvalitním moderátorským projevem.

již název music club napovídá o možnostech uspořádat hudební a taneční akci nejrůznějšího zaměření. Technické a proporční podmínky klubu umožňují využití pódia, širokého tanečního parketu, včetně patrového ochozu, který propojí opticky všechny prostory a navodí tu správnou taneční atmosféru.

Pokud se u Nás bude konat veřejná akce, zde na ni naleznete pozvánku…

TANEČNÍ PARTY

POTŘEBUJETE POMOCI S PŘÍPRAVOU EVENTU

Neváhejte a kontaktujte naše pracovníky.

P.M. CLUB S.R.O. JE SPOLEČNOST POSKYTUJÍCÍ CATERINGOVÉ A ZÁBAVNÍ SLUŽBY PO CELÉ ČR…

Stěžejním místem je moderní klub P.M. v Trojické ulici na Praze 2. Vedle komplexní nabídky služeb je zárukou spokojenosti klientů také profesionální personál a zkušený kuchařský tým.